You Are Here: Home » Záhradný nábytok » Záhradné stoly

Záhradné stoly

Záhradné stoly


Záhradné stoly

Pri záhradných oslavách je veľmi dôležité aj miesto, za ktorým sa zíde rodina a vaši blízky. Práve tým miestom je záhradný stôl. Záhradné stoly predstavujú dokonalé miesto na uloženie vecí, stolovanie, alebo len tak jednoduché usadenie svojich priateľov. Výber samotného záhradného stola je na vás. Pri výbere však berte do úvahy potrebné miesto na uloženie vecí a súčasne aj dispozičné riešenie vašej záhrady.

Záhradné stoly

Záhradné stoly

Váš stôl si môžete vybrať z rôznych výšok, dĺžok a dokonca aj rôznych tvarov. Podľa vašich predstáv si môžete stanoviť aj sfarbenie stola. Vďaka moridlám to v dnešnej dobe nie je žiadny problém. Rovnako sa môžete rozhodnúť pre masívne dubové alebo borovicové drevo, či elegantné meranti. Vyberte si aj vy záhradné stoly, ktoré svojou kvalitou vám budú slúžiť skutočne po dlhé roky.

Záhradné stoly z dreva , treba povrchovo veľmi dobre ošetriť . Každý rok pred novou sezónou odporúčame nový náter , oplatí sa používať kvalitné moridlá , záhradný nábytok sa vám odvďačí . Drevo je materiál ktoré keď je dobre povrchovo ošetrené , nevadia mu poveternostné podmienky ani to že nie je zakryté. Ktorý zabraní jeho točeniu a praskaniu

Samozrejme je dôležite aby ste si kúpili záhradný nábytok od skúseného výrobcu , každý tovar musí prejsť dôkladným procesom sušenia .

Záhradné súpravy

Slnko už naberá na svojej sile a my sa čoraz viac pokúšame zdržiavať vonku. Na príjemné posedenie v záhrade sú pre vás ideálne záhradné súpravy. Tie sa vyrábajú z kvalitného masívneho dreva, čo predurčuje vaše záhradné sedenie ku vysokej kvalite a možnosti slúžiť vám po dlhé roky. Záhradné súpravy si môžete vybrať v rôznom farebnom a dizajnovom prevedení.

Tvorí ho záhradný stôl rôznych tvarov, veľkosti a rovnako aj záhradné lavice poprípade záhradné kreslá.Či už sa rozhodnete pre masívne dubové alebo borovicové drevo, či elegantné exotické drevo meranti.Už sa vaše záhradné grilovačky, či záhradné oslavy nezaobídu bez kvalitnej záhradnej súpravy. Oslovte preto odborníka a oživte svoju záhradu aj vy. Doprajte si po zime zaslúžený relax na príjemnom slnku.

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok