You Are Here: Home » Záhradný nábytok » Záhradný nábytok meranti

Záhradný nábytok meranti

Záhradný nábytok meranti

Záhradný nábytok meranti

Horúce letné dni plné slnka sú čoskoro zase tu. Zas prichádzajú chvíle plné príjemného posedenia, záhradných osláv alebo len tak jednoduchého relaxu v záhrade. Pre znásobenie týchto príjemných chvíľ je veľmi dôležité mať aj vhodný záhradný nábytok. Na výber máte skutočne veľa druhov záhradného nábytku. Preto je veľmi dôležité si vybrať záhradný nábytok, ktorý bude svojím vzhľadom a hlavne kvalitou zdobiť vašu záhradu.

Lehátko

Lehátko

Záhradný nábytok z dreva meranti je dokonalým záhradným nábytkom, ktorý je dokonalou kombináciou elegantného dizajnu, masívnosti a súčasne veľmi vysokej kvality. Drevo, z ktorého je záhradný nábytok z materiálu meranti vyrobený, pochádza z tropických drevín rastúcich v juhovýchodnej Ázii. Vďaka týmto svojim prirodzeným tropickým vlastnostiam drevo meranti odoláva vode, celkovej vlhkosti, ale aj slnečným lúčom. Svojou podstatou a kvalitou dreva dokáže odolať drevokaziacemu hmyzu, ktorý je v mnohých prípadoch pôvodcom problému dreveného nábytku.  Meranti sa so svojím prirodzeným červenohnedým sfarbením dokonale odlišuje od ostatných druhov dreva a aj tým si vydobýja svoju jedinečnosť. Záhradný nábytok meranti už na prvý pohľad zaujme najme svojím exotickým dizajnom a aj tým dokáže obohatiť vašu záhradu.

servírovací stolík z dreva

servírovací stolík z dreva

Záhradný nábytok meranti je tvorený masívnym a veľmi elegantným  stolom, ktorý je doplnený rovnako vkusnými stoličkami.  Záhradný nábytok meranti je pripravený svojou kvalitou a pevnosťou slúžiť po dlhé roky.

Leto a záhrada patria neoddeliteľne k sebe, preto je veľmi dôležité vybrať si vhodný záhradný nábytok, ktorý vám bude plne vyhovovať. Záhradný nábytok meranti je tým pravým pre vašu záhradu, svojou kvalitou si ho zaručene zamilujú všetci členovia vašej rodiny. Záhradný nábytok meranti z kvalitného tropického masívneho dreva bude tým pravým klenotom vašej záhrady. Investujte do kvality a elegancie. Záhradný nábytok meranti je tou správnou voľbou pre vašu záhradu. Záhradný nábytok meranti ponúka kvalitu, ktorú si rokmi overíte.

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok