You Are Here: Home » Kupeľňa » Zariadenie kúpeľne

Zariadenie kúpeľne

Zariadenie kúpeľne

Kúpeľne – nasastavba.sk – náš tip

Kúpeľňa je priestor kde zaručene každý z nás trávi určitú časť svojho dňa. Mnohokrát práve tu relaxujeme a občas aj hľadáme takzvané útočisko, či chvíľku pre seba. Kúpeľňa to však nie je len pekná kachlička, priestranná vaňa alebo luxusný kúpeľňový nábytok. Tu sa ukrývajú aj malé detaily, ktoré zabezpečujú plynulý prietok a odtok vody, kvalitnú izoláciu, či iné menšie doplnky, ktoré dokážu oživiť kúpeľňu. Kiamami Valentina ponúka skutočne široký sortiment tovaru pre vašu kúpeľňu. Široká škála prípojok na vodu, WC, umývadlový sifón až po moderný výpust click- clack.

SPRCHOVÁ HYDROMASÁŽNA KABÍNA

Štýlové doplnky aj v kúpeľni

Aj vy musíte po každom kúpeli, či sprchovaní zmývať celú kúpeľňu? Tomu môže byť koniec a to vďaka kúpeľňovému závesu. Práve kúpeľňový záves dokáže vodu zadržať, dopriať vám súkromie pri sprchovaní a v neposlednom rade aj oživiť vzhľad vašej kúpeľne. Vkusným doplnkom sú aj protišmykové koberčeky. Tie vám znásobia bezpečie a taktiež aj pohodlie napríklad pri čistení zubov, či vystupovaní z vane. Veď nie každý má rád studený dotyk podlahy.  V dnešnej dobe nájdeme rôzny dizajn interiérového nábytku, tak prečo nimi neoživiť aj kúpeľňu. Kiamami Valentina ponúka aj jednoduché poličky, ktoré si nájdu uplatnenie zaručene v každej kúpeľni. Štýlové úchytky na uteráky, moderné držiaky na mydlá, či vodovodné batérie. Pokiaľ sa snažíte ladiť svoju kúpeľňu v jednom štýle, jednoznačne sa vám budú hodiť aj kvalitné uteráky. Kiamami Valentina ponúka škálu uterákov a osušiek prvotriednej kvality a moderného dizajnu.

Kiamami Valentina

wc - záchody

Nákup cez KIAMAMI VALENTINA znamená môcť si vybrať zo širokej škály exkluzívnych výrobkov

To a ešte oveľa viac ponúka skutočný odborník na kúpeľňu. Neváhajte preto ani vy a vyberte si zo širokej ponuky vkusných doplnkov do kúpeľne a umocnite tak svoj relax a zmeňte svoju kúpeľňu. Hľadáte sprchový kút, alebo sprchové dvere do murovaného kútu? Ide vám nielen o výzor, ale aj o kvalitu? Ktorý sprchovací kút bude najvhodnejší do vašej kúpelne nechajte  si poradiť odborníkom . 

Naša stavba 1

Ak máte záujem napíšte nám mail info@nasastavba.sk

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok