You Are Here: Home » Stavba » Zasklievanie balkóna

Zasklievanie balkóna

Zasklievanie balkóna

Zasklievanie balkóna

V dnešnej dobe už čoraz častejšie môžeme vidieť zasklené balkóny. Zasklievanie balkóna ma nie len estetický, ale aj energetický význam. Vďaka kvalitnému oddeleniu vášho interiéru od exteriéru tak výrazne zamedzíte úniku tepla chránite svoj domov pre nepriazňou počasia a dokonca aj výrazne znižujete hluk z ulice.

Metód na zasklievanie balkóna je skutočne mnoho, či už po vizuálnej, kvalitatívnej alebo aj finančnej stránke. Či už si vyberiete rámový systém alebo bezrámový systém získate väčšiu využiteľnosť vášho balkóna a rovnako aj chránite svoj domov pred zlodejmi.

Samotný rámový systém je tvorený posuvnými krídlami, ktoré tvorí rám a jeho sklenená výplň. Samotné rámy sú vyrobené z kvalitného hliníka a medzi sebou sú tesnené mohérovým tesnením. Toto tesnenie upevňuje zasklenú časť a tým aj chráni vnútorný priestor pred vonkajšími vplyvmi. Výplň týchto dverí tvorí sklo ktorého hrúbka je približne 4 mm. Bezrámový systém je tvorený kvalitným hrubším sklom približne 6mm a hliníkovými lištami.

Zasklievanie balkóna je veľmi efektívne hlavne v dnešnej dobe, šetrí vaše náklady na energiu, čiže istým spôsobom je to aj forma zateplenia vášho bytu. Zasklené balkóny majú možnosť uzamykania a tak odložené veci sú v bezpečí. Zasklievanie balkóna tiež ochráni váš byt pred dažďom, snehom, vetrom, ale dokonca aj prachom.

BEZPEČNOSTNÉ DVERE

Chránia Vašu rodinu a majetok proti hluku, zime, zlodejom a iným vplyvom . V ponuke máme aj bezpečnostné dvere za veľmi prijateľné ceny, ako aj škálu dvier z bezpečnostnej triedy 2, 3 a 4 podľa Euro normy ENV 1627. Bezpečnostné dvere z našej ponuky spĺňajú vysoký štandard zabezpečenia svojím konštrukčným vyhotovením a kompletným doplnením kvalitných bezpečnostných vložiek od svetových výrobcov.

Všetko pod jednou strechou náš tip .

H + H – Ing. Ľuboš Horňák
Velické námestie 23
05801 Poprad-Veľká
Slovenská republika
0527722668

0905250436

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok