You Are Here: Home » Nábytok » Nábytok

Nábytok

Nábytok

Moderný nábytok z dreva

Pozitívna harmónia vo vašom dome, byte alebo penzióne je základným pilierom toho, aby sa tam človek cítil dobre. Pozitívnu energiu vylučujú ľudia ktorý tam bývajú a jednou z veci ktorá veľmi dobre vplýva na pohodu ľudí je pekne zariadené bývanie. Dnešný moderný človek preferuje ekologický nezávadné materiály ako v stravovaní, obliekaní tak tento trend zasiahlo aj bývanie. Prieskum ukazuje že nechceme pre svoje deti pre svoju rodinu škodlivú drevotriesku ktorá vylučuje formaldehyd . Drevo je materiál ktorý overil čas .

Drevený nábytok sa delí

Predtým ako si vyberiete štýl do ktorého sa chcete pustiť sa dobre zamyslite na charakterom ktorým má vaša miestnosť spĺňať.

Vyberáme najpopulárnejší nábytok v Európe

 • Rustikálny nábytok
 • Borovicový nábytok
 • Moderný brezový nábytok
 • Luxusný dubový nábytok
 • Záhradný nábytok

V skratke si povieme konkrétne o jednotlivých typoch nábytku .

Rustikálny nábytok

Pre mnohých je príznačnejšie pomenovanie, vidiecky nábytok . tento druh nábytku je v súčasnosti veľmi populárny v charizmatických penziónoch v tatrách, vinných pivniciach v okolí Modry a Pezinka ale našiel si miesto aj vo vašich domácnostiach. Základ sa používa väčšinou borovicové drevo ktoré je morené na farbu ktorú si vyberiete a následné je voskované prírodným včelím voskom, ktorý je na nábytok nanášaný ručne čoho cieľom je vzhľad patiny . Ak nájdete výrobcu rustikálneho nábytku určite prispôsobí nábytok aj vaším požiadavkám .

Borovicový nábytok

Veľmi populárny v celej východnej a strednej Európe , najme pre svoje jednoduché tvary a čistý dizajn. Jeho cena je prijateľná pre väčšinu z nás a v mnohých prípadoch je lacnejší ako drevotrieskový nábytok. Z borovicového nábytku sa vyrábajú postele, komody, skrine, a kompletne zariadenie pre váš dom alebo byt.

Moderný brezový nábytok

Si našiel aj silnú základňu v našich končíach moderné hranatý tvary, jednoduché línie a ekologická povrchová úprava ho radia medzi populárne nábytku pre strednú triedu .

Luxusný dubový nábytok

Je určený pre vyššiu triedu obyvateľstva . Ak hľadáte viac ako len priemer a chcete dať svojmu interiéru nenapodobiteľný charakter ktorý sa neopakuje od suseda k susedovi je dubový nábytok určený práve vám . Najkvalitnejšie drevo z lesov, moderná výroba digitálne sušenie a západoeurópska kvalita . Z dubového dreva sa vyrábajú komody, vitríny, jedálenské stoly, konferenčné stolíky, komody po televízor, skrine na šaty postele a omnoho viac .

Záhradný nábytok

Záhradný nábytok je kategória samá o sebe, nábytok určený prevažné na záhradu. Vyrábam sa z dubového, borovicového alebo smrekového dreva, záleží na tom aký ste náročný . A či bude záhradný nábytok vystavený poveternostným podmienkam počas celého roku. Základom je dobrá povrchová úprava ktorá zabraní vlhku a vlahe sa dostať do štruktúry dreva.

Prečo kúpiť nábytok na NabytokMirek.sk

 • Vieme vám vyrobiť nábytok na mieru, možnosť úpravy rozmerov .
 • Nakupujete nábytok priamo u výrobcu – nepreplácate predajcom.
 • Nábytok vám doručíme po celej SR a ČR našou dopravou
 • Pohodlne môžete nakupovať zariadenie z pohodlia vášho domova.
 • Celá kolekcia nábytku prechádza kontrolou, a svoju prácu robíme so srdcom.
 • Drevo pre záhradné sedenie a nábytok vyberáme osobne v lesoch , v okolí Jasova a Medzeva.
 • Vďaka spokojnosti našim zákazníkom sme sa stali najväčší výrobca nábytku na Slovensku.
 • Viac ako desať ročná tradícia výroby a predaja je zárukou kvality.
 • Ponúkame individuálne riešenie pre hoteli penzióny a reštaurácie .

Moderný nábytok nájdete aj vo svojom meste odporúčame Nábytok Žilina alebo Nábytok Trenčín

Comments (1)

 • Romana

  Už dlhé roky nakupujeme nábytku vo firme Mirek a som veľmi spokojná, určite odporúčam

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok