You Are Here: Home » Kuchyňa » Sady hrncov

Sady hrncov

Sady hrncov

Sady hrncov – vetroshop.sk

Zaručene žiadna kuchyňa by sa nezaobišla bez kvalitných hrncov. Sady hrncov ponúkajú rôzne veľkosti, ktoré dokážete využiť na prípravu rôznych jedál. Na výber máte z rôzneho dizajnového prevedenia, veľkosti sady a rovnako aj materiálu. Kvalitné nerezové hrnce sú dokonalým doplnkom moderných kuchýň. Na svoje si však prídu aj milovníci klasiky a rustikálneho štýlu. Elegantné smaltované sady hrncov ozdobené romantickými vzormi si zaručene zamiluje nejedna gazdinka.

Príbor

Panvice

Ďalšou neodmysliteľnou súčasťou kuchyne sú aj panvice. Rovnako aj táto kategória vám ponúka široký výber panvíc rôznych veľkostí a materiálu. Nájdete tu panvice, ktoré sú zaujímavé svojou nízkou hmotnosťou a tenkou stenou. Práve tie sú vyrobené zo známej uhlíkovej ocele s nepriliehavým povrchom. Rovnako si môžete vybrať aj titánové panvice s masívnym telom a ergonomickou rukoväťou, vďaka čomu je manipulácia veľmi jednoduchá.  Obľúbenou novinkou v kategórií panvice sú aj panvice s keramickým povrchom, ktoré sú známe svojím skutočne odolným a nepriliehavým materiálom. Vkusné panvice si nájdu aj dokonalé uplatnenie aj pri samotnom stolovaní. Na umocnenie príjemnej atmosféry vám ponúkame liatinové panvice doplnené drevenou doskou, ktoré dokážu skutočne zaujať už na prvý pohľad.

Príbory

Nikto z nás si nevie predstaviť, že by pri stolovaní musel jest holými rukami. Práve preto spoločnosť vetroshop ponúka vkusné príbory, ktoré sa budú zaručene hodiť do každej kuchyne. Na výber máte od klasických nerezových až po vkusne zdobené príbory. Každý z nich je vyrobený z vysokokvalitnej ocele, ktoré sú zárukou dlhej životnosti. Vybrať si môžete aj zo širokej škály príbory, ktoré sú doplnené, či už plastovými alebo aj drevenými rukoväťami.Panvica

Nože sú potrebnou súčasťou každej domácnosti. Využívame ich deň čo deň a práve preto je potrebné aby boli kvalitné a skutočne odolné. Práve tu si môžete vybrať kuchynské nože vyrobené z keramiky alebo aj odolnej ocele s nepriliehavým povrchom. Moderný a elegantný štýl sa preniesol aj do kategórie nožov. Práve preto vkusné keramické nože ako novinka vám dokážu zaujímavo doplniť váš príborník a rovnako sú vhodné na zdravú prípravu jedál.

Neváhajte preto a doplňte svoju domácnosť o zaujímavé doplnky, ktoré ponúka spoločnosť vetroshop.sk

Vetro-plus, s. r. o.

Hviezdoslavova 33 010 01 Žilina Slovakia IČ: 36410896 DIČ: SK2020108178 Číslo účtu: 307947813/7500 (ČSOB) Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu v Žilině, Oddiel: Sro, Vložka číslo: 14138/L. Tel.: +421 417 234 061 Fax: +421 417 234 064 E-mail: info@vetroshop.sk

 

 

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok