You Are Here: Home » Nábytok » Borovicový nábytok » Výhody nábytku z masívu

Výhody nábytku z masívu

Výhody nábytku z masívu

Výhody nábytku z masívu

Pri výbere nábytku do akejkoľvek miestnosti musíme hľadieť predovšetkým na jeho kvalitu, životnosť a celkový vzhľad. Nábytok z masívu je najlepšie a najspoľahlivejšie riešenie. Skutočnosťou je, že nábytok z masívu aj bez dekorácie dokáže byť dominantou izby. Nábytok z masívu je najzdravší nábytok, ktorý existuje. Masívne drevo splnia najvyššie kritériá pre zdravý dom, preto sa odporúča deťom aj alergikom. Drevený nábytok z masívu, ktorý sa spracováva tradičnými stolárskymi technikami je pevný a kvalitný. Nábytok z masívu vydrží desaťkrát dlhšie.

Štýlový nábytok z masívu má typickú krásu, prírodný a originálny vzhľad. Jeho estetická hodnota je nadčasová. Nábytok tak po celú svoju existenciu zachováva svoje veľké kúzlo. Skutočné drevo príjemne vonia, cítiť z neho silu prírody, každý nábytok vyrobený z dreva je unikátny a jedinečný.

Prečo kúpiť nábytok z masívu ? 

Je pravdou, že o niečo vyššie počiatočné náklady za nábytok z masívu sa časom zmení na veľkú výhodu, pretože už nikdy nebudete musieť nahradzovať iným, a bude dobre slúžiť aj ďalšej generácii. Krásu kvalitného dreva, príjemnú vôňu a elegantný dizajn určite oceníte. Nábytok je ošetrený kvalitnými ekologicky prípravkami, ktoré zvýraznia kresbu dreva. Neuvoľňujú sa z nej žiadne rakovinotvorné látky ako napr. formaldehyd.

Mirek – nábytok z masívu za výhodnú cenu

V našej ponuke si nájdete rôzne produkty, ktorými si zariadite akúkoľvek časť interiéru, ponúkame komody, drevené skrine z masívu, jednolôžkové alebo manželské postele, kvalitné stoly a stoličky, vitríny či príborníky. Vybrať si môžete z moderného ale aj rustikálneho štýlu. Nábytok z masívu je garanciou spokojných klientov. Objednajte si nábytok od nás a odneste si kus prírody do vášho domova.

Nájdete nás už aj v Maďarsku –  tömörfa bútor

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok